peeling kawitacyjny poznan

G – Peel

G - Peel, kwas glikolowy należy do najskuteczniejszych zabiegów kontrolowanego usuwania martwych komórek z powierzchni skóry. Dzięki temu zabiegowi następuje wyraźne poprawienie wyglądu skóry, spłycają się blizny potrądzikowe i inne, zmniejsza się szerokość i głębokość porów, rozjaśniają się przebarwienia, poprawia kolorytu skóry, likwidują drobne zmarszczki.

Czytaj więcej

Masaże

Pozwól sobie na przyjemność przy muzyce, świecach i relaksującym i odprężającym masażu.

Czytaj więcej

Refleksologia

Terapia holistyczna, która doprowadzi twoje ciało do zdrowia fizycznego i równowagi całego organizmu.

Czytaj więcej

Zabiegi na ciało

Daj się skusić na masaż i pielęgnację ciała. Poczuj, że masz prawo do zaopiekowania się sobą.

Czytaj więcej

Zabiegi na twarz

Harmonia i równowaga. Relaks podczas, którego twoja skóra zostanie odżywiona i zregenerowana.

Czytaj więcej

G - Peel

Kwas glikolowy, należy do najskuteczniejszych zabiegów kontrolowanego usuwania martwych komórek z powierzchni skóry. Dzięki temu zabiegowi następuje wyraźne poprawienie wyglądu skóry, spłycają się blizny potrądzikowe i inne, zmniejsza się szerokość i głębokość porów, rozjaśniają się przebarwienia, poprawia kolorytu skóry, likwidują drobne zmarszczki. Kwas glikolowy normalizuje zaburzenia rogowacenia oraz poprawia nawilżenie skóry. Zabieg z użyciem tego kwasu możesz wykonywać tylko w okresie jesienno-zimowym (peeling jest światło uczulający co oznacza, że po wyjściu na słońce może przyczynić się do powstania przebarwień).

ZALECENIA:
W zależności od kondycji Twojej skóry i efektów jakie chcesz uzyskać, podczas pierwszej konsultacji określimy liczbę zabiegów w serii. Dla redukcji blizn najczęściej jest to od 5 do 10 zabiegów, przy zabiegach redukcji zmarszczek i poprawy sprężystości skóry od 3 do 5 zabiegów.
Zabieg można powtarzać dwa razy w roku.

PRZECIWWSKAZANIA :
Grzybica skóry, łuszczyca, AZS, uczulenie na kwasy AHA i BHA, aktywne infekcje wirusowe (opryszczka), aktywne infekcje bakteryjne, trądzik w fazie aktywnej ze zmianami zapalnymi, leczenie retinoidami, ciąża i okres laktacji. Zażywanie ziół: dziurawiec, nagietek, skrzyp (innych światło uczulających), zażywanie antybiotyków. Skóra opalona (zabieg można wykonać 4 tyg. po ostatnim opalaniu skóry), skóra bezpośrednio po zabiegu złuszczania lub zabiegu laserowym, nieuregulowana cukrzyca, tendencja do tworzenia się bliznowców.

PRZEBIEG ZABIEGU: przygotowanie skóry do zabiegu + kwas glikolowy + neutralizator + maska odpowiednia do potrzeb skóry + pielęgnacja końcowa

Cennik
  • Twarz i szyja + maska kremowa wyciszająca / 120 zł
  • Seria 5 zabiegów / 500 zł
  • Twarz i szyja + maska plastyczna dopasowana do potrzeb skóry / 150 zł
  • Seria 5 zabiegów / 650 zł
Typ skóry

Zabieg dedykowany jest dla skór dojrzałych, z przebarwieniami,lekkimi bliznami, śladami po stanach zapalnych.

Na problem / Obszar zabiegowy

Skóra dojrzała potrzebująca odnowy, nawilżenia, spłycenia zmarszczek. Rozszerzone pory,blizny potrądzikowe, wyrównanie kolorytu skóry.
Zabieg obejmuje twarz i szyję.